Hakkımızda


T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı hizmet veren Çorlu Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda evinizdeki huzuru yaşayacaksanız.

Şehir Merkezinde bulunan yurdumuz önemli birimlere (spor tesisleri, alışveriş merkezleri, hastane ve sağlık kuruluşları, sosyal ve eğlence birimleri) yakınlığına karşın, bahçesi ve tüm doğallığını nezih binamızda öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Sıcak yuvanızı aratmayacak ve aradığınız tüm konfor ve aktiviteleri dilediğiniz gibi yaşayabileceğiniz yurdumuzda bir öğrenim boyu güzel anılarınızı bizlerle paylaşmanızı diliyoruz.

Misyonumuz :
Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimiz çağdaş düşünce ortamında temel ihtiyaç ve hakları olan, nitelikli, nezih, güvenli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz :
Değişmez ilkemiz Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda Cumhuriyetimizin daimi bekçisi olan siz gençlerimize sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelimizin katılmı ile eğitim ve öğretim yurdu sektöründe bir marka olmaktır.

Görüşme ve bilgi talepleriniz için bizi arayabilirsiniz

Whatsapp Destek